LOJİSTİK TESİSİMİZ

Mülkiyeti Farmakim A.Ş. ye ait olan depomuz 6800 m2 arazi üzerine kurulmuş ve 10.000 m2 kapalı alana sahiptir.

12.000 palet kapasitesi ile dar koridor sistemine göre özel olarak dizayn edilmiş raf sistemlerimiz Euro palet depolamasına uygun olarak düzenlenmiş olup istenildiğinde ISO palet sistemine uygun olarak adapte edilebilmektedir. Buna uygun olarak dar koridorlar için özel tasarlanmış elektrikli forklift makinaları ile hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Red ve iade ürünlerin depo içinde ayrı bölmelerde kilitli olarak saklanması için gerekli düzenlemeler yapılmış durumdadır.

Depo bölümlerinde 16 ayrı noktadan ısı ve nem kontrolü yapılmakta ve kontrol sonuçları “anlık” olarak takip edilebilmektedir. Bu sayede depomuzun ısıtma ve soğutma işlemleri Sağlık bakanlığı normlarına göre düzenlenmektedir.

Yangın söndürme prosedürlerine uygun olarak yangın tüpleri, yangın dolapları ve yangın söndürme sistemi bulunmaktadır. Ayrıca otomatik duman tahliye pencereleri ile yangın güvenliği konusuda gerekli her türlü sistem depomuz bünyesinde mevcuttur.

Acil durum planları ve konu ile ilgili personel eğitimleri periyodik olarak güncellenmektedir.

Depo giriş ve çıkışları parmak izi okuyuculu özel kilit sistemleri ile tasarlanmış olup sadece gerekli ve yetkili personelin depo alanında bulunması temin edilmiştir.

Depomuzda 7 adet sevkiyat kapısı bulunmakta ve bu kapılar hava  perdesi ile korunmaktadır.